Call Me Black 
s. 2013, holstein, (Calido X Casall)
Turi 166 cm
SUGUPUU
Aretaja: HANS JÜRGEN POEHLS
Omanikud: Joris De Brabander ja Mihkel Kangur  


Call me Black i isa Calido I on parim holsteini täkk oma järglaste saavutuste järgi. Ta on andnud üle 50 tunnustatud sugutäku Saksamaal ning tema järglaste võidusumma on rohkem kui 2,5 miljonit eurot! 187 Calido järglast hüppavad rahvusvahelisel tasemel 150-160 cm. parkuure. Üle tuhande tema järglase on registreeritud spordis! Calido I võitis üle 20 sõidu noorhobuste klassides ning tema hüppehindeks täkutestil oli 10! Lisaks silmapaistvale hüppele teeb Calido eriliseks tema hea ratsastatavus. Kõrge koolisõiduindeks on teinud calido I ka populaarse täku koolisõiduhobuste aretuses. Call me Black i emaisa Casall La Silla on üks edukamaid GP hobuseid maailmas ning kõrgelt hinnatud sugutäkk.
Lisaks sellele leiame tema sugupuust veel legendarse olümpiahobuse Carthago ning Caletto II, keda peetakse holsteini etaloniks tänaseni. Barcelona olümpiavõitja Jewel's Classic Touch (L. Beerbaum) on Caletto II tütar.
Call Me Black põlvneb parimast holsteini märaperekonnast (holst. stamm 162)
Holsteini perekond 162 on tänaseni andnud kõige rohkem olümpiahobuseid takistussõidus ning on tervelt 6 aastat juhtinud maailma märaperekondade edetabelit! See perekond on andnud tuntud sugutäkud Carthago, Nonstop, Canturo, Cascavelle, Feinshnitt I, Lord Calando, Clarissimo z jpt.
Selle perekonna kvaliteedi tõestuseks on Ulika J (U. Pöhls) kelle leiame Call me Blacki esiemana.
Ulika J ei olnud kasvult suur, kuid oli seda hingelt võites arvukalt 160 cm. sõite. Hiljem aretuses andis 5 GP taseme hobust ning hinnalisi sugumärasid. Nende hulgas Tulika kes on Clarissimo z ema.
Call me Black esines 3 aastasena sadulatestil, kus näitas head alluvust ratsanikule


Call Me Black´i varsad: